Taneční sport

Nabídka pro taneční sport

  • Analýza tanečního výkonu – vyhodnocení aktuální výkonnosti na základě odezvy srdeční frekvence, způsob vyhodnocení i měření adaptován přímo pro sportovní tanec.

Taneční výkon je velmi specifickým způsobem zátěže. Doposud neexistovaly cesty, kterými by se dalo ekonomicky sledovat vnitřní zatížení organismu při sportovním tanci. Pomocí programu DanceSport Analyzer, který vznikl ve spolupráci s mým týmem je možno analyzovat fyziologické aspekty přímo během výkonu. Kromě vyhodnocení zatížení v jednotlivých tancích lze vizualizovat variabilitu srdeční frekvence přímo ve video záznamu, lze tak odhalit problematické pasáže nebo naopak subjektivně hůře hodnocené úseky, co se únavy týče. Je možné otestovat až 6 párů najednou, přičemž testování netrvá ani 45 minut.

  • Přednášky pro kluby

Jako zkušený lektor, který má na svém kontě nespočet přednášek na kongresech Českého svazu tanečního sportu a práci s národním týmem, vám nabízím unikátní příležitost prohloubit vaše znalosti v oblastech klíčových pro každého tanečníka a trenéra. Vzdělávání v oblasti výživy, práce s mládeží a sportovního tréninku je zásadní pro dosažení optimálního výkonu a udržení zdraví tanečníků. Získejte ucelený pohled na to, jak správná výživa může podpořit fyzickou kondici a regeneraci, jak efektivně pracovat s mladými sportovci a rozvíjet jejich talent, a jak inovativní tréninkové metody mohou transformovat vaše taneční výkony. Kontaktujte mě a domluvte si přednášku pro váš klub.

Ukázka tvorby

  • Komplexní diagnostika a nastavení kondiční přípravy: Exkluzivní nabídka pro špičkové taneční páry

Máte jedinečnou příležitost využít komplexní diagnostiku a individuálně přizpůsobený kondiční program, který je přímo šitý na míru vašim potřebám. Jako odborník s bohatými zkušenostmi a vynikajícími referencemi nabízím službu, která zahrnuje tříúrovňovou diagnostiku: začínáme ve fyziologické laboratoři, kde posoudíme funkční stránku vašeho organismu, pokračujeme analýzou na tanečním parketu, kde hodnotíme specifika vašeho zatížení při tanci, a završíme vyšetřením fyzioterapeutem, který se zaměří na funkci vašeho svalového aparátu.

Tato služba je navržena tak, aby přesně odpovídala specifickým potřebám a problémům tanečníků na nejvyšší úrovni. Umožní vám nejen identifikovat slabá místa ve vaší přípravě, ale také optimalizovat vaši výkonnost, minimalizovat riziko zranění a maximálně využít váš taneční potenciál. Využijte této příležitosti, abyste se stali ještě lepšími ve svém umění, a to vše pod vedením odborníka s prokázanými výsledky. Reference od top tanečních párů, které již tuto službu využily, mluví za vše.

Jak to probíhá v laboratoři?

Co můžu očekávat za výsledek?

Ke stažení

Silovy_trenink

Zpět do nabídky služeb

Přejít nahoru