Running academy Olomouc

Kdo jsme?

Jsme tréninková skupina spadající pod trenéra Pavla Grepla. Soustředíme se výhradně na dlouhé tratě (5–100km). Mnozí z nás závodí i v překážkových závodech (Spartan Race, Gladiator apod.). Jsme vesměs pracující dospělí, kteří to s během myslí vážně, ale už máme své další závazky.

Kdo nejsme?

Nechceme se tvářit jako klasický atletický klub, v našem městě rozhodně doporučujeme AK Olomouc.

Proč jsme vznikli?

Když jsem se dostal na vysokou školu (Pavel Grepl), tak jsem se chtěl vedle tanečního sportu věnovat také vytrvalostnímu běhu. Vzhledem ke svému věku a výkonnosti jsem u trenérů, které jsem oslovil, nepořídil. Chtěl bych ostatním nadšencům poskytnout to, čemu se mi před tím nedostalo. Profesionální přístup pro každého člověka, který se v jakémkoli věku a výkonnosti rozhodne, že si chce splnit své sny, posunout své limity, žít aktivní životní styl, nebo si dokonce vyzkoušet, jaké je to trénovat jako profík.

Jak trénujeme?

Každý máme svůj vlastní trénink ušitý na míru, společně se vidíme v úterky v 18:00 u Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého, kde se příjemně vyklušeme a povykládáme si. Další možností je společný long run o víkendu někde v kopcích.

Chceš se k nám přidat?

Přijď na výše zmiňovaný trénink v úterý. Případně se mrkni do nabídky , jestli tě zaujme některá z nabízených služeb.

Mrkni na náš instagram.

Přejít nahoru