Nabídka

Vytrvalostní běh

  • Potřebujete pomoct s trénováním vytrvalostního běhu? Evidence besed coaching je mojí životní vášní. Vytrvalostnímu běhání se věnuji již mnoho, takže teoretické znalosti jsou doplněny praktickými zkušenostmi (vítěz Spartan Race Ultra Beast age group, půlmaraton 1:18:57, 10k 0:34:28). Vystudovanou mám licenci II. třídy trenéra atletiky. Běžci z naší tréninkové skupiny dosahují skvělých výsledků.
  • Více ke službám v oblasti vytrvalostním běhu

Testování pro taneční sport

  • Rozdíl mezi šamanem a trenérem je takový, že trenér přesně ví, co dělá, proč to dělá a kam to směřuje. Objektivní popis reality je jedním z nástrojů, jak dobře uchopit trénink a individualizovat ho na míru sportovci. Oblast testování ve sportovním tanci je v začátcích, buďte mezi prvními, kteří využijí potenciálu.
  • Více ke službám v oblasti testování v tanečním sportu

Přednášková činnost

  • Přednášky a konzultace tréninkových metod

Mám to štěstí v životě dělat, co mě baví. Vždy jsem snil o tom, že budu trenérem a budu případně další trenéry vzdělávat. V minulosti jsem měl možnost přednášet třeba na kongresu ČSTS, v rámci soustředění národního týmu a na dalších vzdělávacích akcích. Soustředím se na sportovní trénink a fyziologii zátěže. Mimo to pomalu tvořím obsah na mém YOUTUBE kanále, kde můžete nasát nějaké informace nebo se podívat na styl jakým přednáším a zjistit, jestli máte zájem o přednášku přímo Vám na míru. Níže uvádím typový příklad.

Přejít nahoru